Dolní Datyně vs. FK Bohumín

V den zápasu hlásily zprávy déšť. Samozřejmě, že nepršelo, ale byla zima a na hřišti bláto. Jenže náš klub FK Bohumín si z toho žádnou hlavu nědělal. Tak jsme se dali do zápasu. První minuty hrály obě dvě strany stejně až na nějaké šance. Těsně před přestávkou do sítě FK Bohumín spadl balón, který vstřelil hráč s dobrým vyběhnutím (málem to byl ofside). Tedy po polovině utkání 1:0 pro Dolní Datyni. Nu což dali nám gól, ale my chceme 3 body! Ve druhé polovině zápasu jsme hodně tlačili na soupeře. Zatím bez úspěchu. Když jsme obléhali branku soupeře, nakonec jsme jim ten balón kopli do sítě. 1:1. A teď začal ten pravý boj. Bohužel naše muška nebyla tak dobrá. Po ukrutné střelbě jsme balón do sítě umístili po druhé. 1:2 pro FK Bohumín!! Nadále jsme se snažili, ale brzo po tom rozhodčí zapískal konec utkání. Tak tedy Dolní Datyně FK Bohumín 1:2.